Рефрижератори

Спеціалізація ПП “АвтоРеф”- перевезення термотранспортом.

Авторефрижератори — автомобілі, причепи та напівпричепи з теплоізольованими (ізотермічними) фургонами, забезпечені холодильними установками або матеріалами, які поглинають тепло; підтримують у вантажному відсіку заданий температурний режим. Ізотермічні фургони виготовляють з безкаркасних сендвіч-панелей, а каркасні фургони утеплюють пінопластом або іншими теплоізоляційними матеріалами. Спочатку рефрижератори для поглинання тепла використовували лід. Сьогодні рефрижератори використовують холодильну установку, або фазо-змінюваний матеріал в евтектичних установках, з температурою замерзання -32 °С. В залежності від розмірів авторефрижератора, його холодильна установка може використовувати компресор, безпосередньо встановлений на двигуні автомобіля, працювати від електромотора, увімкненого в електросистему автомобіля, або мати власний бензиновий або дизельний двигун внутрішнього згоряння. Діапазон регулювання температур від +5 до -32°C. В температурному режимі транспортуються : їжа, квіти, водоемульсійна фарба, сира резина, ліки…

 

Вантажоперевезення медикаментів (вакцини і ліків)

Медикаменти це дуже дорогий і специфічний вантаж. Іноді ми перевозили вакцину 300 кг. яка коштувала 4000000$. Для перевезення такого вантажу необхідний транспорт високої якості і певних технічних характеристик. Скупий платить двічі.Рефрижераторна установка повинна чітко працювати в заданому температурному режимі без стрибків і провалів. Останнім часом для перевезення ліків найчастіше використовують автомобілі, обладнані самописами або терморегістраторамі, які фіксують температуру всередині фургона-рефрижератора. 

Один з найпоширеніших біологічних препаратів є вакцина. Вакцина - це біологічна речовина білкової природи. Виходячи з цього, варто пам'ятати про те, що при неправильному перевезенні живі вакцини втрачають свої важливі специфічні властивості відносно швидко і перестають нести якусь профілактичну користь. Таким чином, забезпечити температурний режим вантажоперевезення вакцини на всіх стадіях - непроста задача. Переважна більшість вакцин необхідно утримувати (перевозити) при температурі від 2-х до 8-и градусів. Цей температурний режим повинен бути дотриманий, коли здійснюється перевезення вакцин і коли відбувається її навантаження, розвантаження, і на етапі довгострокового зберігання в холодильниках. Крім холодильної камери або кімнати будь-який  медичний заклад, що зберігає вакцини, а також, що здійснює перевезення вакцин, має в обов'язковому порядку мати запасні термоконтейнери, що дозволяють виключити можливе порушення температурного режиму при вантажоперевезенні вакцин у разі припинення подачі електрики, поломки, виходу з ладу холодоелементів, або форс-мажорних ситуаціях.  Вакцини, донорська кров та інші важливі ліки переміщаються з контейнера в контейнер, перш ніж досягнуть точки застосування або продажу. Ось чому важливо проконтролювати весь ланцюг доставки препаратів.

Це можливо зробити за рахунок двох типів засобів контролю - термоіндикаторів і терморегістраторів. Термоіндикатори вважаються дешевим, але не дуже надійним засобом контролю. Це одноразові кольорові плівкові індикатори, які показують лише факт порушення температурного режиму, але нічого не говорять про те, яка була тривалість цього порушення. Якщо перевезення медикаментів проходить у кілька етапів, вам краще покладатися на терморегістратори (самописці). Це електронні реєстратори, які використовуються в якості стандарту по всьому світу. Тільки з їх допомогою ви зможете дізнатися, чи придатна до застосування партія препаратів, яку вам доставили, а якщо непридатна-хто винен. Температуру при завантаженні ми контролюємо лазерним термометром, а при перевезенні з вантажом знаходиться і наш реєстратор. З нами НАДІЙНО.

 

Рекомендовані температури для перевезення продуктів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

 

  

  

 

  

 

 

 

Наші автомобілі 

0 +25 С
КІА, 2т., 11 кубів
2 пасажира
Рефрижератори
Рефрижератори
Мерс 3т. 13 кубів
КІА , 5 паллет
Ніссан, 1,1т., 4 куба, -5 +25 С
Рефрижератори
контроль по 3-м параметрам
6 паллет, -18 +25 С
Взимку гріе +25 С
Швидке охолодження
Рефрижератори
Охолоджує і від 220V
Термокинг С 200
Ниссан